مشاوره و سفارش

دمپایی روفرشی

یکی از حوادث شایع در منزل، فرو رفتن اجسام نوک تیز یا برنده در کف پا است که می تواند موجب زخم یا سوراخ شدن کف پا شود؛ بنابراین بهتر است در منزل و روی فرش دمپایی بپوشید. دمپایی باید کاملا اندازه ی پا باشد. با پوشیدن دمپایی های گشاد و یا دمپایی های کوچک که پا به طور کامل در آن قرار نمی گیرد، احتمال زمین خوردن بیشتر می شود. دمپایی های ابری، روی سرامیک، کاشی و یا سنگ به خصوص اگر سطح زمین خیس باشد، بسیار لیز و خطرناک است و باید از پوشیدن آن ها اجتناب کرد.

صندل چرم مردانه

انواع صندل را وقتی در بازار ها مورد بررسی قرار می دهیم مشاهده می شود که از نظر عوامل متعددی با هم فرق دارند که در این جا می خواهیم آن ها را از نظر جنس مورد بررسی قرار دهیم. مرغوب ترین نوع محصولات صندل چرم است که در کارخانه های تولیدی ایرانی به طور عمده برای فروش آماده می شود. انواع صندل چرم ایرانی باکیفیت وارد بازار می شود تا مشتریان با در نظر گرفتن تنوع محصولات بتوانند آن ها را تهیه کنند. صندل چرم مردانه از جمله محصولات صادراتی است که در کارخانه های تولیدی شهر های مختلف ایران از بهترین نوع چرم ها آماده فروش می شود تا مشتری مرغوب ترین نوع را با اطمینان خریداری کند.

کفش چرم

عاملی که باید در هنگام خرید و کفش به آن دقت شود طراحی استاندارد محصول و مناسب بودن این طراحی برای شماست. در واقع شما باید کفش چرمی را بخرید که با فرم طبیعی پاهای شما مطابقت داشته باشد. مطابقت فرم پای شما با کفش به عواملی همچون سایز کفش چرم مدنظر شما، پاشنه کفش و سایز آن، کفی به کار رفته شده در کفش، نوع بسته شد کفش (اینکه بندی باشد یا بدون بند) و عوامل متعدد بسیاری بستگی دارد. اگر اصول اولیه طراحی در کفش به کار برده شده باشد خرید کفش چرم توام با جذابیت خواهد بود؛ در واقع اطمینان از کیفیت ماده اولیه و چرم اصل به کار رفته شده در کفش در کنار طراحی استاندارد مهم‌ترن دلیل انتخاب کفش برای شما خواهد بود.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
انواع کفش چرم-سفارشیموجودتماس بگیرید
انواع چکمه-سفارشیموجودتماس بگیرید
انواع دمپایی پلاستيکی-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

تلگرام

@rimashoes

اینستاگرام

@rimaleathershoes

ایمیل

info@rimashoes.com

واتس اپ

کلیک

درباره ما :

کفش ريما دارای چندین سال سابقه و تخصص در زمینه انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكي می باشد. تنوع بالای محصولات یکی از ویژگی های اصلي مجموعه ما است که می تواند در سایت و شبکه های اجتماعی ما مشاهده کنید. سالم رسیدن کالا ديگر از نقاط قوت كفش ريما است. تا به امروز درصد بالایی از مشتریان ما از خرید خود و معامله با ما راضی بوده اند. قیمت مناسب و رقابتی ديگر ویژگی گروه كفش ريما می باشد. با برقراری ارتباط با کارشناسان فروش ما می توانید خرید خود را به راحتی انجام دهید. دفاتر اصلي ما در تبريز، قم و تهران هستند.

مدیر مجموعه کفش ريما

زینب محمدی

Call Now Buttonتماس بگیرید