کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش عمده دمپایی المطراش شیک

پخش عمده دمپایی المطراش شیک با قیمت های عالی توسط مرکز اصلی انجام می شود. کسانی که در حوزه پخش دمپایی جزئی هستند و همینطور صادرات را انجام می دهند، می توانند به راحتی آن را سفارش دهند. از طرفی، قیمت دمپایی المطراش که بر اساس کیفیت محصول تعیین می شود، با این روش تهیه، پایین تر اعلام می گردد. به هر حال این دمپایی های از فروش فوق العاده ای برخوردار هستند.

پخش عمده دمپایی المطراش شیک

خصوصیات ظاهری دمپایی المطراش چیست؟

خصوصیات ظاهری دمپایی المطراش چیست؟ شاید برخی از شما بپرسید که خصوصیات ظاهری دمپایی المطراش چیست؟ این محصولات که بیشتر در کشورهای عرب زبان حاشیه خلیج فارس شهرت دارند و در بخش های جنوبی کشورمان نیز مشتریان زیاد پیدا کرده اند، به مانند صندل های دیگر، دارای مدل ها و رنگ های متنوعی می باشند.

مثلاً برخی به شکل بندهای متعدد تولید می گردند و بعضی دیگر یک سر روی پا را پوش می دهند. یا دارای سگک های کوچک و بزرگ می باشند. این دمپایی های از پشت بسته نیستند و برای همین پوشیدن شان راحت است و این مزیت بزرگی محسوب می شود. از نظر رنگ هم متنوع بوده که می توان به این الوان اشاره کرد:

  • در رنگ قهوه ای تیره
  • در رنگ کرم
  • در رنگ مشکی
  • ترکیب رنگ های تیره و روشن قهوه ای

آنها زیره هایی پهن یا باریک دارند که بسیار منعطف بوده و در صورت پیاده روی با بازه زمانی زیاد، شخص خسته نمی شود. در کل، بعضی از این محصولات بسیار شبیه به نوع طبی صندل ها هستند. اما قابل ذکر است که از چرم های طبیعی و همینطور مصنوعی ساخته می گردند و به همین علت کیفیت های گوناگونی دارند.

بازرگانی فروش دمپایی المطراش شیک

بازرگانی فروش دمپایی المطراش شیک با در نظر داشت محبوبیت و همچنین کیفیت بسیار مناسبی که دمپایی المطراش شیک دارد، می تواند گفت که بازرگانی فروش آن نیز سودآوری خوبی داشته است. پس اگر می خواهید محصولاتی با دوام و در عین حال زیبا را به فروش رسانید، این کالا را ما پیشنهاد می کنیم.

به هر حال، به علت شهرت و کیفیتی که محصول دارا است، امروزه شاهد توزیع سراسری آن هستیم و حتی برخی از گروه های تجاری از ایران آن را به کشورهای عربی ارسال می کنند که با استقبال هم روبرو شده است.

از راه های متفاوتی هم امکان فروش وجود دارد. این سایت که عرضه کننده اصلی محسوب می شود، صندل های عربی را با بالاترین درجه کیفی و نرخ های مناسب به صورت عمده ارائه می دهد. شما می توانید به راحتی و تنها از طریق شبکه های اجتماعی و یا تلفنی با واحد فروش تماس گرفته کالا را در هر مدلی که می خواهید، سفارش دهید.

زینب محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید