کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مراکز خرید کفش ایمنی اداری مردانه

پا یکی از حساس ترین قسمت های بدن به شمار می آید و از آن به عنوان قلب دوم یاد می شود. برای حفاظت از پا حین انجام کارهای سخت استفاده از کفش ایمنی اداری ضروری می باشد. این نوع کفش ها دارای ظاهر و کیفیت جنس ویژه ای هستند. مراکز خرید کفش ایمنی اداری مردانه اقدام به عرضه این محصول با کیفیت و قیمت پایین نموده اند. آیا می دانید چگونه می توان با مراکز خرید این نوع کفش تماس برقرار کرد؟

 

مشخصات کفش ایمنی اداری مردانه

 

حین انجام کارهایی که احتمال وارد آمدن آسیب به پا وجود دارد باید از کفش ایمنی استفاده گردد. این محصولات در انواع مختلف تولید و به بازار عرضه شده اند. کفش ایمنی مردانه اداری یکی از انواع مختلف این کفش است که در عین داشتن حالتی ساده و اداری می توان در نقش کفش ایمنی نیز به کار رود و به همین دلیل از آن به عنوان کفش ایمنی اداری مردانه یاد می شود.

این کفش دارای یک رویه چرمی ضخیم و بسیار مقاوم است که در اثر برخورد اجسام نوک نیز به آن سوراخ نمی شود. این محصول دارای زیره کفش بسیار مقام به دمای بالا حتی تا 160 درجه سانتی گراد است و در اثر نوسانات دمایی دچار ترک خوردگی یا تغییر شکل نمی گردد.

نوع طبی این محصولات هم در بازار وجود دارد که برای کسانی که در معرض بیماری های اسکلتی قرار دارند می تواند مورد استفاده قرار بگیرد و یا از بروز علایمی مانند درد در ستون فقرات جلوگیری کند.

جنس چرم این کفش ها از نوع گاوی بوده چون ضخامت بیشتری نسبت به انواع چرم دیگر دارد.

این کفش ها در دو نوه بند دار یا بدون آن تولید شده اند و مانع از نفوذ رطوبت به داخل کفش می شوند همچنین در قسمت جلو دارای بافتی بسیار سخت هستند که تحت تاثیر فشار دچار تغییر شکل نمی شوند.

فروشندگان کفش ایمنی اداری مردانه

 

فروشندگان کفش ایمنی اداری مردانه برای تامین نیاز فروشگاه های عرضه کنند تجهیزات ایمنی و کسانی که برای تجهیز پرسنل اداراتی که به نحوی با کارهای سخت و زیان آور مواجه هستند و احتمال آسیب های فیزیکی در آنها زیاد است اقدام به عرضه این محصول نموده اند.

شما می توانید برای خرید این محصول با کارشناس فروش کفش ایمنی تماس برقرار کرده و ضمن اطلاع از سایر مشخصات این محصول و قیمت روز آن سفارش خود را اعلام نمایید.

ارسال کلیه سفارشات خریداران در اسرع وقت به آدرس آنان در هر کجای ایران که مایل باشند انجام می گیرد و کسانی نیز که به تعداد زیاد اقدام به خرید این کفش می نمایند می توانند آن را با قیمت ارزان تری تهیه نمایند.

زینب محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید