کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت خرید صندل چرم طبیعی زنانه اسپورت

صندل زنانه یکی از محصولات پرطرفدار در فصلهای گرم سال به شمار می آید و مرغوب ترین نوع آن در بین محصولات چرمی نیز انواع صندل چرم طبیعی زنانه می باشد که در طرحهای متنوع به ویژه طرحهای اسپورت تولید می شوند. برای تهیه این محصول با قیمت خرید مناسب و ارزان می توان با تولیدکننده ها و نمایندگی های این محصول به صورت مستقیم ارتباط برقرار کرد که این سایت نیز یکی از عرضه کننده های مستقیم این محصول به شمار می آید.

 

باکیفیت ترین انواع صندل چرم طبیعی زنانه اسپورت

صندل های چرم زنانه بیشترین تنوع را در بین انواع صندل عرضه شده در بازار دارد که دلیل آن نیز تنوعی است که در طرح و رنگهای پوشش بانوان وجود دارد.

یکی از نکات بسیار مهم در هنگام خرید صندل های چرم طبیعی زنانه در مدلهای اسپرت، کیفیت آن است چون معمولاً این مدل از کفش در فصلهای گرم سال استفاده می شود افراد آن را برای رفتن به بیرون و پیاده روی های طولانی به کار می برند که در این صورت باید صندل دارای شرایط استاندارد باشد که در اثر استفاده زیاد باعث ایجاد ناراحتی های مختلف در پا نشود.

با کیفیت ترین انواع صندل چرم اسپورت باید دارای زیره و کفی منعطف و استاندارد باشد که داشتن دو تا سه سانت ارتفاع پاشنه نیز از لحاظ طبی استانداردتر و سالم تر است.

در انتخاب صندل مرغوب باید دقت کرد که متناسب با سایز پا انتخاب شود چون در صورت بزرگ بودن و یا کوچک بودن صندل، پا در راه رفتن آسیب می بیند.

جنس رویه صندل نیز از ویژگی های اصلی در یک صندل مرغوب به شمار می آید که با کیفیت ترین نوع آن از چرم های طبیعی ساخته می شوند.

عوامل موثر بر قیمت صندل چرم طبیعی زنانه

کیفیت و مرغوبیت یک صندل به ویژه نمونه های چرم طبیعی به عوامل مختلفی از جمله کیفیت مواد اولیه ای که در ساخت آن استفاده شده است و نوع دوخت و طراحی آن بستگی دارد.

که همه این موارد در کنار هم روی قیمت محصول که یکی از فاکتورهای مهم در تهیه و خرید آن به شمار می آید تأثیرگذار است.

قیمت صندل چرم طبیعی که یکی از باکیفیت ترین صندل های بازار به شمار می آید بالاتر از نمونه های ساخته شده از جنس های پارچه، چرم مصنوعی و سایر محصولات دیگر است ولی همین صندل ها نیز خود درجه کیفی های متنوعی دارند.

نوع چرم استفاده شده در صندل، نوع دوخت آن، طراحی مدل صندل و شرکت تولیدکننده همه از مواردی هستند که روی قیمت تمام شده صندل چرم طبیعی زنانه تأثیرگذارند.

البته مواردی مانند خرید در حجم های انبوه نیز برای کسانی که متقاضی کالا به صورت انبوه هستند نیز از مواردی است که باعث می شود محصول با قیمت مناسب تری در بازار عرضه شود.

زینب محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید