کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت خرید دمپایی هتلی

آیا می دانید که مناسب ترین دمپایی های هتلی کدام اند؟ قیمت خرید مناسب انواع دمپایی هتلی را از طریق نمایندگی های آنلاین اینترنتی بخواهید.

یکی دیگر از مراکزی که به انواع دمپایی احتیاج داشته اند، مراکز هتل ها در شهرهای گوناگون کشور می باشند که جهت ارائه خدماتی منحصربفرد، نیازمند دمپایی های شیک، مقاوم و در خور مهمانان خود می باشند.

شایان ذکر است که در هتل ها، دو نوع مدل دمپایی می تواند مورد استفاده قرار بگیرد که اولی مناسب روفرشی ها و دومی مناسب سرویس های بهداشتی می باشد.

دمپایی یکبار مصرف و دمپایی حوله ای، از پرفروش ترین دمپایی هتلی موجود در بازار است که می توان به عنوان دمپایی روفرشی در این مراکز مورد استفاده قرار بگیرد.

سفارش دمپایی هتل را می توان به فروشگاه های ویژه ای داد که کارشان خرید و فروش انواع مختلف لوازم هوتل می باشد. 

 

این دمپایی ها، کاملا مقاوم بوده و از زیره فوم از جنس پارچه حوله ای و یا اسپان باند تولید می گردند که البته نوع حوله ای آنها؛ مناسب فصل های سرد سال بوده است.

قیمت دمپایی هتلی

 

دمپایی های پلاستیکی سفید و یا در تنوع رنگی دیگر هم مناسب سرویس های بهداشتی هتل ها بوده که عمدتا در انواع جلو باز و سوراخ دار برای حمام و در انواع جلو بسته مناسب دستشویی ها عرضه می گردند.

قیمت دمپایی هتلی

 

اما مراکز هتل ها چگونه می توانند خریدی مطمئن از قیمت و کیفیت انواع دمپایی هتلی را تجریه کنند؟

 

قیمت خرید دمپایی هتلی

خرید ارزان دمپایی هتلی

جهت رفاه حال مهمانانی که در مراکز هتل ها اقامت می کنند، این مراکز اقدام به خریداری انواع دمپایی هتلی ذکر شده در فوق می نمایند که البته خواهان خریدی آسان، ارزان و مقرون به صرفه نیز می باشند.

پیشنهاد مشاورین فروش انواع دمپایی، خرید دمپایی های هتلی به شکل عمده و از طریق نمایندگی های فروش اینترنتی می باشد.

مدل دمپایی با کیفیت

مدل دمپایی با کیفیتدمپایی ها انواع مختلفی دارند که هر کدام کارایی خاص خود را در جاهای گوناگون دارا می باشند. در کل می توان دمپایی ها را به دو نوع چرم و پلاستیکی تقسیم بندی کرد. دمپایی های چرم که بیشتر به آن صندل هم می گویند، کمتر از چرم اصل ساخته می شوند و ساختار اصلی شان چرم های مصنوعی هستند. در کنار این، دمپایی های پلاستیکی که از انواع بیشتری برخوردارند پرکاربردتر هستند. این دمپایی ها در انواع:

  • لا انگشتی
  • جلو باز
  • جلو بسته 

در بازار پیدا می شوند. هر کدام از این مدل ها کارایی های خاص خود دارند. برای نمونه از دم پایی لا نگشتی با کیفیت بیشتر در کنار ساحل استفاده می شود و از دمپایی های جلو باز در روی فرش، آشپزخانه، سرویس های بهداشتی و بیرون از منزل. از دمپایی های جلو باز هم می توان هم درون خانه و هم بیرون خانه استفاده کرد. 

دمپایی های پلاستیکی در انواع زیادی در بازار پیدا می شوند. این دمپایی ها را می توان در اشکال مختلف از بازار خریداری نمود و به عنوان کالایی در منزل به کار برد. 

دمپایی ها نوعی پای افزار به شمار می روند که به دلیل این که دم پای صاحب خانه قرار دارد، به آن دم پایی می گویند. این مدل از کفش، بسیار راحت و سبک می باشد و می توان از آن در جاها و مکان های گوناگون به راحتی استفاده کرد. دمپایی های پلاستیکی حتی برای راه رفتن مسافت های کوتاه بیرون از منزل نیز کارایی دارند؛ ولی از دمپایی های چرمی یا دم پایی صندل، کارایی شان بیشتر در بیرون از منزل است. این نوع از دمپایی در طرح ها و انواع مختلفی دربازار وجود دارد و کارایی شان هم نسبت به جنسی که دارند فرق می کند. 

مراکز معتبر پخش دمپایی

مراکز معتبر پخش دمپاییشرکت هایی که در کار ساخت و تولید دمپایی می باشند، مراکز معتبر پخش دمپایی نیز به شمار می روند. مرکز خرید دمپایی به نوعی همین شرکت ها و در سوی دیگر، کفش فروشی ها می باشند. شما می توانید با مراجعه به نمایندگی های گوناگون شرکت های مختلف تولید کننده کفش و دمپایی، بهترین نوع دمپایی را برای خود خریداری کنید و از پوشیدن آن لذت ببرید. 

شرکت های گوناگون تولید کننده دمپایی، انواع مختلفی از دمپایی ها را وارد بازار می کنند که هر کدام کاربرد خود را در جاهای گوناگون دارد. دمپایی ها برای مردان، زنان د کودکان تولید می شود و دارای تنوع رنگ زیادی اند. 

بازار خرید و فروش دمپایی هتلی

بازار خرید و فروش دمپایی هتلیبازار خرید و فروش دمپایی هتلی، در شهرهایی که هتل های بیشتری دارد، پر رونق تر می باشد. هتل های مجلل و چند ستاره، هر بار و پس از تخلیه اتاق ها، لوازم درون اتاق را عوض می کنند. یکی از این لوازم پر کاربرد، دمپایی می باشد. دمپایی های هتلی، به نوعی به دمپایی گفته می شود که یک بار مصرف بوده و راحت و سبک می باشد. 

بهترین کارخانه تولیدی دم پایی هتلی، محصولاتش را به فروشگاه های متعددی در سطح شهر می دهند که کارشان همین پخش و فروش لوازم یک بار مصرف هتل ها می باشد. 

بهترین برند دمپایی هتلی در بازار

بهترین برند دمپایی هتلی در بازاریکی از برندهای مشهور در عرصه دمپایی هتلی ارزان در بازار، آراد است. این برند بهترین انواع دمپایی هتلی را در دسترس خریداران قرار می دهد. در کنار دمپایی، دیگر لوازم یک بار مصرف و چند بار مصرف هتل ها را نیز این شرکت تأمین می نماید و به فروش می رساند. 

در کنار برند آراد، شرکت های دیگری نیز وجود دارند که کارشان خرید و فروش انواع دمپایی هتلی و دیگر لوازم هتل می باشد. این شرکت ها کالای شان را در انواع مختلفی به فروش می رسانند. 

زینب محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید