کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه کننده کفش ایمنی ساق کوتاه طبی

حتما شعار معروف مسئولین را شنیده اید که همواره تاکید می کنند اول ایمنی بعد کار ، در این مطلب می خواهیم درباره ی ایمنی و مراقبت از پاها در هنگام کار صحبت کنیم .کفش ایمنی ساق کوتاه پیشنهاد ما به همه ی کسانی است که به هر نحوی با شغل های پر خطر سر و کار دارند .

عرضه کننده کفش ایمنی ساق کوتاه طبی

ویژگی کفش ایمنی ساق کوتاه طبی

ویژگی کفش ایمنی ساق کوتاه طبی از اهمیت سلامت پا نباید غافل شد چرا که مشکلات فراوانی نظیر درد های ستون فقرات و کمر درد های ناشی از پوشیدن کفش نا سالم گریبانمان را خواهد گرفت پا عضوی است که تمام وزن بدن ما را تحمل می کند پس بکوشیم در انتخاب کفش مناسب دقت و وسواس لازم را داشته باشیم .

استفاده از کفش ایمنی طبی استاندارد برای کسانی که ساعت ها در سر کار حضور دارند امری مهم و ضروری به شمار می رود . 

اما چه کسانی باید از کفش های ایمنی استفاده کنند؟

در بین مشاغل ، شغل هایی وجود دارند که با خطر مواجه هستند که برای محافظت از بدن خود از لباس ایمنی و قطعا از کفش ایمنی برای پاهای خود استفاده می کنند مثل آتش نشان ها ،تراشکاران ، تعمیرکاران و به طور کلی شغل هایی که احتمال سقوط اجسام سنگین بر روی زمین و روی پاها وجود دارد و همین طور  کسانی که با برق سر و کار دارند مانند : کادر فنی ادارات برق ،کادر فنی کارخانجات و…

کفش های ایمنی چطور می توانند باعث حفاظت از پاها شوند؟  کفش های ایمنی از لحاظ ظاهری تفاوت اندکی با کفش های معمولی دارند اما جنس آنها بسیار متفاوت است .این کفش ها علاوه بر داشتن چندین لایه در بدنه ی خود که مانع از سوراخ شدن آنها در مواجهه با مواد اسیدی و مذابی و سایر مواد می شود در قسمت انگشتان پا دارای محافظ فلزی هستند که ضربات محکم را می گیرند و از آسیب های احتمالی جلوگیری می کنند.

کفش ایمنی شغل هایی که با برق سر و کار دارند متفاوت است و در آن از قطعات فلزی استفاده نشده است زیرا فلزات رسانا هستند زیره این کفش ها از پلاستیک فشرده و مقاوم درست شده است که باعث عایق شدن کفش در مقابل عبور جریان الکتریسیته  می شود .

بازار فروش کفش ایمنی ساق کوتاه

بازار فروش کفش ایمنی ساق کوتاه به برگه تایید گواهی تست کفش که توسط نیروهای متخصص صادر می شود در مراکز فروش کفش ایمنی در هنگام خرید دقت کنید . این تاییدیه شامل اطلاعات کفش نظیر کارخانه سازنده ،مدل کفش به همراه عکس آن ،تاریخ ساخت و تست کفش و کشور سازنده آن و سایر مشخصات فنی کفش انتخابی را مشخص می کند .

زینب محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید