کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه عمده المطراش دست دوز

دمپایی المطراش دست دوز نوعی صندل یا دمپایی چرم عربی می باشد که از نظر کیفیت و زیبایی و شیکی معروف است و در سال های اخیر به خاطر قیمت ارزان تر نسبت به نمونه های مشابه بسیار پر فروش شده است. عرضه عمده المطراش دست دوز توسط نمایندگی رسمی و مجاز این محصول، به صورت غیر حضوری انجام می گیرد. این روش سبب شده تا از هر نقطه جهان مشتری ثابتی برای این محصول پیدا شود.

عرضه عمده المطراش دست دوز

مراحل تولید دمپایی المطراش دست دوز

مراحل تولید دمپایی المطراش دست دوز تا به حال به مراحل تولید دمپایی المراطش دست دوز دقت کرده اید. تمامی مراحل تولید این محصول با دقت و به وسیله دست انجام می گیرد تا محصولی درجه یک را وارد بازار کند. ما شما را با خلاصه ای از مراحل تولید دمپایی المطراش آشنا خواهیم کرد.

در تولید یک دمپایی چرم، تمامی سطح رویی و زیری و درونی کفش از چرم خالص تهیه می شود. تمام این مراحل به صورت دستی انجام می گیرد که هر کدام کار های مخصوص به خود را دارد.

1. اولین مرحله طراحی یک دمپایی است. در این مرحله طرح کلی دمپایی طراحی می گردد. 

2. در مرحله بعدی الگو را روی چرم دباغی شده می گذارند و برش کلی دمپایی را انجام می دهند.

3. بعد از برش چرم باید لبه های چرم نازک شود تا به راحتی قابل دوخت شود. اگر غیر از این باشد کار دوخت با دست سخت می شود.

4. قسمت های درونی و آستری و پاشنه نیز طبق الگو برش داده می شود و آماده برای مونتاژ می شوند.

5. در این مرحله تمامی قسمت های آماده شده را به هم دیگر می چسبانند. قسمت های قابل دوخت، دوخته می شوند و در غیر این صورت با چسب چسبانده می شود.

6. در نهایت پولیش کشی آخر کار است که با این کار جلوه و جلای دمپایی مشخص می شود و شیکی خاصی به محصول می دهد.

همان طور که متوجه شده اید روش تولید یک صندل دست دوز بسیار سخت تر از ماشین دوز است و به همین دلیل قیمت المطراش دست دوز گران تر از نمونه ماشین دوز است.

شرکت تولیدی المطراش دست دوز درجه یک

شرکت تولیدی المطراش دست دوز درجه یک عرضه دمپایی المطراش، توسط شرکت تولیدی المطراش دست دوز درجه یک سبب شده مشتریان زیادی از سراسر جهان جذب این محصول شوند و تبدیل به یک برند جهانی شود.

این محصول بین کشور های عربی بسیار طرفدار دارد و به خاطر چرم درجه یک و مواد اولیه با کیفیت، محصولی مقاوم تولید می شود که برای مردان عرب بهترین گزینه است.

اگر شماجز خریداران عمده این محصول هستید می توانید به آدرس  فروشگاه اینترنتی این محصول مراجعه کنید و انواع این دمپایی ها را بدون واسطه و به طور مستقیم از تولید کننده بخرید.

زینب محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید