کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید عمده کفش چرم طبی اسپرت

کفش از جمله مواردی است که در طول روز به وفور در جاهای مختلف استفاده می شود و در کشور ایران تولید خوبی دارد که در زمینه صادرات هم فعالیت می کند، تولید کننده کفش چرم طبی در رنگ های مختلف، این محصول را با کیفیت عالی با دوام بالا با بهترین قیمت کفش چرم به طور عمده به دست متقاضیان می رساند.

خرید عمده کفش چرم طبی اسپرت

اطلاعات فنی کفش چرم طبی اسپرت

اطلاعات فنی کفش چرم طبی اسپرت

کسانی که مشکل های مختلفی از قبیل مشکل پا و یا مشکل کمر دارند این کفش ها مناسب ترین گزینه برای استفاده پاها برای آنها می باشد.

نیرویی که در هنگام راه رفتن به کف پای افراد وارد می شود می تواند تا دو برابر وزن خود شخص باشد و به خصوص در هنگام دویدن این نیرو چند برابر می شود.

کفش طبی در عین استحکام خود می تواند گزینه مناسبی در مقابل نیروهای وارده از زمین به کف پا باشد.

کفش طبی اسپرت باید متناسب با برآمدگی و فرورفتگی در کف پای افراد باشد و در ضمن این باید خاصیت لاستیکی داشته و در زیر پا به ویژه در قسمت پاشنه حالت ضربه گیر داشته باشد.

کفش طبی باید کاملا متناسب با اندازه پا بوده به طوری که به راحتی در آن جا بگیرد و تنگ یا بزرگ تر از پا نباشد، البته باید یک سانتی متر در بین نوک انگشت شست پا و نوک کفش فاصله باشد تا به انگشتان پا به هنگام راه رفتن فشاری وارد نشود.

قسمت های رویه کفش طبی باید چرم و قابل انعطاف باشد تا گرما یا سرما را به خوبی از خود عبور بدهد و برای راحتی انگشتان پنجه پهنی داشته باشد.

کفش طبی اسپرت اکثرا کفی قابل تعویض دارد، این باعث می شود شما هر موقع که نیاز داشتید با عوض کردن آن حجم کفش خود را زیاد و یا کم کنید.

قیمت انواع کفش چرم طبی اسپرت

قیمت انواع کفش چرم طبی اسپرت

فروشنده های مرجع کفش چرم طبی اسپرت، انواع کفش طبی با کیفیت های عالی برای استفاده مردم در طرح های مختلف مانند پیاده روی و دویدن ارائه می دهد که متناسب با نیز آنها می باشد که از نظر قیمت با یکدیگر تفاوت دارند.

این مرجع، فروش کفش طبی اسپرت و کفش چرم طبی را به صورت عمده و خرده انجام می دهد.

پخش کفش چرم طبی به صورت عمده برای مخاطبانی که مغازه دار هستند و در کار فروش این نوع کفش ها فعالیت می کنند.

قیمت انواع کفش چرم طبی اسپرت زنانه و مردانه بسته به نوع و طرح آن مشخص می شود؛ بدون شک قیمت های ارائه شده با توجه به کیفیت بسیار مناسب هستند که به دنبال آن رضایت مندی مشتریان را به دنبال دارد.

زینب محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید