کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید دمپایی مردانه شیک | قیمت دمپایی صندل مردانه شیک

خرید دمپایی مردانه شیک را می شود از هر فروشگاه هایی چه در سطح شهر و چه در فضای مجازی انجام داد. 

قیمت دمپایی صندل مردانه شیک را می توان از طرق مختلف به دست آورد. این کالا ها در انواع مدل های شیک و جدید تولید شده و روانه بازار های فروش می شوند.

یکی از کالا هایی که مورد استفاده زیادی قرار دارد، دمپایی با نام صندل می باشد. این پاپوش راحت بوده و قابل استفاده برای میهمانی ها نیز می باشد. صندل ها دارای این خصوصیت هستند که پا در آن راحت است.

قیمت دمپایی صندل مردانه

دمپایی صندل مردانه با قیمت های متفاوتی بر اساس فاکتور های زیر عرضه می شوند:

 • جنس مواد اولیه به کار رفته
 • کیفیت
 • شرکت تولید کننده
 • استاندارد بودن

در مورد این دمپایی ها، دانستن اطلاعات زیر خالی از فایده نیست:

 • صندل ها قابل استفاده برای مردان و زنان می باشد
 • در محیط های گرمسیری بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد
 • اولین صندل ها ده هزار سال پیش به کار می رفتند
 • در مجسمه های به جای مانده از مصریان نیز صندل دیده شده است
 • این وسیله معمولا دارای بند می باشد
 • موجب حفاظت از پا شده و از آسیب دیدگی آن جلوگیری می نماید

فروش اینترنتی دمپایی صندل مردانه

دمپایی های صندل مردانه به صورت اینترنتی و آنلاین نیز به فروش می رسند. قیمت دمپایی صندل مردانه در انواع مدل های مختلف را نیز می توان از این طریق به دست آورد.

در این وب سایت ها امکان مشاهده تصویر کالای مورد نظر به همراه مشخصات، نحوه دریافت، نحوه پرداخت هزینه و همچنین روش های ارجاع کالا اطلاعات کاملی برای کاربران ارایه می شود.

خرید دمپایی صندل مردانه

برای خرید این کالا، توجه به نکاتی مانند فرم انگشتان پا، اندازه بودن دمپایی، توجه به پاشنه و ضخامت کف آن، میزان انعطاف پذیری، و در نهایت قیمت دمپایی صندل مردانه توجه نمود. از آن جا که پای انسان قلب دوم او نام گذاری شده است، اهمیت توجه به این اندام مهم بدن بسیار ضروری و حیاتی است و لازم است نکات ذکر شده فوق رعایت شوند تا راه رفتن ایمنی را در پی داشته باشند.

خرید دمپایی مردانه شیک | قیمت دمپایی صندل مردانه شیک

خرید دمپایی مردانه شیک

خرید دمپایی مردانه شیکدمپایی مردانه شیک را می شود از طرق مختلف خریداری کرد. 

فروشنده های دمپایی مردانه، آن را از جنس های پلاستیکی، ابر و اسفنج و چرم عرضه می کنند. هر کدام از این ها دارای کاربردهای متفاوتی هستند. برای مثال دمپایی های چرمی را می توان در بازار هم پوشید و استفاده کرد یا از دمپایی های اسنفجی کنار ساحل کار می گیرند و دمپایی های پلاستیکی اغلب در سرویس های بهداشتی و به عنوان وسیله ای برای رفت و آمد کوتاه مورد کاربرد قرار می گیرند. 

برای خرید هر کدام از این نوع دمپایی ها، می توانید از راه های متفاوتی وارد اقدام شوید. هم خرید از فروشگاه های سطح شهر که بیشتر به این طریقه باور دارند، امکان پذیر است و هم این که می شود با وارد شدن به فروشگاه های آنلاین بهترین و با کیفیت ترین نوع دمپایی مردانه را تهیه کرد. 

لیست قیمت روز دمپایی مردانه

لیست قیمت روز دمپایی مردانه دمپایی های مردانه به همان صورت که از جنس های متنوعی تولید می شوند، دارای قیمت های متفاوتی هم هستند. طراحی و اندازه آنان نیز روی تعیین نرخ اثر گذار می باشد. همچنین قیمت عمده دمپایی مردانه شیک با قیمت دمپایی مردانه شیک به صورت تکی متفاوت است. 

در این جا به چند نمونه از قیمت ها توجه کنید: 

 • دمپایی مردانه چرم مصنوعی مدل جلو باز با قیمت: 38000 تومان 
 • دمپایی مردانه پلاستیکی مدل جلو باز با قیمت: 49900 تومان 
 • قیمت دمپایی مردانه اسفنجی: 19900 تومان 
 • قیمت دمپایی طبی مردانه: 248000 تومان 

همین گونه که مشاهده می کنید، دمپایی ها دارای نرخ های متفاوتی هستند. 

سفارش دمپایی مردانه شیک به صورت عمده

سفارش دمپایی مردانه شیک به صورت عمدهسفارش دمپایی مردانه شیک به صورت عمده از فروشگاه و مراکز خرید میسر می باشد. 

دمپایی های مردانه، در مدل ها و طرح ها متفاوتی تولید می شود که سپس تولیدکنندگان، محصول را به صورت کلی روانه بازار می کنند. سفارش دهندگان که بیشتر فروشندگان سطح شهر هستند، دمپایی ها را خریداری می کنند و سپس به صورت جزئی به مشتریان عرضه می نمایند. 

سفارش دمپایی مردانه به صورت عمده را می شود با مراجعه به وب سایت های گوناگون هم ارائه کرد. در این وب سایت ها تنوع بیشتر محصول هم وجود دارد و از سوی دیگر، قیمت ها نیز تا اندازه ای کاهش داده شده است. 

بزرگترین وارد کننده دمپایی مردانه به کشور

بزرگترین وارد کننده دمپایی مردانه به کشوردمپایی های مردانه در برندهای مختلفی وارد کشور می شوند. وارد کننده ها در کیفیت ها و همچنین مدل های متفاوتی دمپایی ها را به بازار عرضه می دارند. 

در کنار تولید کنندگان برتر و مطرح کشورمان که بهترین نوع دمپایی را تولید می نمایند، شرکت های گوناگونی هم در کار واردات از کشورهای مختلف می باشند. این شرکت ها در رقابت با تولید کنندگان داخلی قرار دارند و تا اندازه ای به دلیل نوع، قیمت و کیفیت جنس شان پیشتاز بوده اند. 

در مرکز خرید دمپایی مردانه شیک، می توان دمپایی های خارجی را هم پیدا کرد و در صورت پسند، خریداری نمود. 

نمایندگی پخش انواع دمپایی مردانه در سراسر کشور

نمایندگی پخش انواع دمپایی مردانه در سراسر کشورپخش عمده و جزئی دمپایی ها در مدل ها و طرح های متفاوت، از سوی نمایندگی های شرکت های تولید کننده و وارد کننده صورت می گیرد. 

نمایندگی ها بیشتر در مراکز خرید و فروش فعالیت می کنند. آنان محصول را به نرخ زیر قیمت بازار عرضه می دارند و در همین حال برخی از آنان در کار صادرات دمپایی مردانه شیک هم هستند. 

نمایندگی ها اصولاً بهترین مراجع برای خرید می باشند. آنان جنس با کیفیت و تضمین شده را به مشتریان خود عرضه می دارند. برای همین است که بسیاری از خریداران به دنبال شعبه های فروش دمپایی در انواع مختلف می گردند. این نمایندگی ها عرضه کننده مرغوب ترین محصولات هستند. 

زینب محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید