کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید دمپایی مردانه ارزان قیمت | راهنمای خرید دمپایی مردانه

خرید دمپایی مردانه ارزان قیمت در سایتهای آنلاین انجام می شود. یکی از مراکزی که به  دمپایی های مختلف  نیاز داشته اند ، مراکز هتل ها در شهرهای گوناگون کشور می باشند که جهت ارائه خدماتی منحصر به فرد،نیازمند دمپایی های شیک،مقاوم و در خور میهمانان خود می باشند.

شایان ذکر است که در هتل ها،دو نوع مدل دمپایی میتواند مورد استفاده قرار بگیرد که اولی مناسب سرویس بهداشتی و دومی رو فرشی  می باشد .

خرید دمپایی یک بار مصرف و خرید دمپایی حوله ای عروسکی بسیار زیاد است و  از پرفروش ترین دمپایی هتلی موجود در بازار است که میتوان به عنوان دمپایی رو فرشی در این مراکز مورد استفاده قرار بگیرد.

سفارش دمپایی هتل را میتوان به فروشگاه های ویژه ای داد  که کارشان خرید و فروش انکاع مختلف لوازم هتل می باشد . این دمپایی ها کاملا مستحکم است و از جنس پارچه حوله ای یا اسپان باند تولید می گردند که البته نوع حوله ای آنها مناسب فصل های سرد سال بوده است.

خرید دمپایی مردانه ارزان قیمت | راهنمای خرید دمپایی مردانه

خرید دمپایی مردانه ارزان قیمت

خرید دمپایی مردانه ارزان قیمتهمانطور که ایران به دیگر کشور ها صادرات انجام می دهد از کشور انارات این دمپایی ها را وارد می کند و در سطح کشور عرضه میکند.مشخصه بارز این دمپایی مقاومت بی نظیر آن می باشد و این دمپایی،دمپایی است بسیار راحت و شیک برای استفاده مردان سخت پسند است که دارای بند هستند و مناسب برای همه جا هستند برای خرید میتوانید از بازار های شهرهای مختلف که فروش عمده انجام میدهند اقدام کنید زیرا قیمت ارزان تر است مثلا فروش عمده دمپایی اصفهان انجام میشود.

لیست قیمت دمپایی مردانه

لیست قیمت دمپایی مردانهنمایندگی دمپایی نیکتا در اغلب استان ها به دلیل پرطرفدار بودن این نوع دمپایی وجود دارد.و فروش عمده دمپایی نیکتا از همین نمایندگی ها و مراکز صورت میگیرد.

قیمت دمپایی مردانه نیکتا:۵۰۰۰۰تومان

قیمت دمپایی مردانه لاین:۳۰۰۰۰تومان

فروش عمده دمپایی

فروش عمده دمپاییشرکت هایی که در کار  تولید و ساخت دمپایی می باشند،مراکز معتبر پخش دمپایی نیز به شمار می روند که مرکز خرید دمپایی  همین شرکت ها و در سوی دیگر،کفش فروشی ها می باشند.

مشتریان می توانند با مراجعه به نمایندگی های گوناگون شرکت های مختلف تولید کننده دمپایی و کفش ،بهترین نوع دمپایی را برای خود خریداری کرد و از پوشیدن آن لذت ببرند.

شرکت های گوناگون تولید کننده دمپایی،انواع مختلفی از دمپایی ها را وارد بازار میکنند که هر کدام کاربرد خود را در جاهای گوناگون دارد.

تفاوت انواع دمپایی

تفاوت انواع دمپاییدمپایی ها انواع مختلفی دارند که هرکدام کارایی خود را در جاهای گوناگون دارند . در کل میتوان دمپایی ها را به دو نوع چرم و پلاستیکی تقسیم بندی کرد. دمپایی  چرم که ب به آن صندل هم می گویند،کمتر از چرم اصل ساخته می شوند و ساختار اصلی شان چرم های مصنوعی هستند.در کنار این دمپایی پلاستیکی که از موارد بیش تری برخوردارند پر کاربرد تر هستند.این دمپایی ها در انواع:

_لا انگشتی

_جلو باز

_جلو بسته

هرکدام از این مدل ها کارایی خاص خودشان را دارند.برای نمونه از دمپایی لا انگشتی با کیفیت اغلب در کنار ساحل مورد استفاده قرار میگیرد و از دمپایی های جلو باز در روی فرش،آشپزخانه،سرویس بهداشتی و بیرون منزل.

از دمپایی های جلو باز هم میتوان هم درون خانه و هم بیردن استفاده کرد.دمپایی های پلاستیکی در انواع بسیار  در بازار یافت می شوند.این دمپایی ها را میتوان در اشکال مختلف از بازار دمپایی تهران که بازار جامعی است خریداری نمود.

دمپایی ها نوعی پای افزار به شمار می آیند که به علت این که دمپای صاحب خانه قرار دار ،به آن وم پایی گفته می شود.این از کفش،بسیار راحت و سبک می باشو و می توان از آن در جاهای گوناگون به آسانی استفاده کرد.دمپایی های پلاستیکی حتی برای راه رفتن مسافت های کوتاه بیرون خانه نیز کارایی دارند ولی از دمپایی های چرمز یا دمپایی صندل،کارایی شان بیشتر در بیرون منزل است . این نوع از دمپایی در طرح ها و انواع مختلفی در بازار وجکد دارد و کارایی شان هم نسبت به جنسی که دارند فرق دارد.

جدید ترین دمپایی مردانه

جدید ترین دمپایی مردانهبا فرارسیدن فصل گرم تابستان پوشیدن دمپایی و صندل های تابستانه دوباره رواج پیدا میکنند آقایان هم در این فصل پوشیدن صندل و دمپایی را به کفش و کتانی ترجیح می دهند.صندل های مردانه انواع مختلفی دارند؛ دمپایی چرم مردانه،دمپایی مردانه طبی و اسپرت وغیره که با توجه به سلیقه میتوان انتخاب کرد.اغلب دمپایی و صندل های جدید دارای بند هستند به گونه ای که هم پاها را نگه میدارد و هم جاهای بازی که وجود دارد باعث خنک شدن پا می شود.

زینب محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید