کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کننده کفش ایمنی صنعتی ریختگری

خوشبختانه در کشور ما بزرگترین و معروف ترین تولید کننده ها در زمینه تولید کفش ایمنی صنعتی ریخته گری مشغول به فعالیت هستند. از مهمترین و اصلی ترین اهداف و معیارهای تولید کننده ها، استفاده از مواد مرغوب و درجه یک برای تولید این کفش و عرضه محصولی با کیفیت و کاربردی به بازار های خرید و فروش داخلی و خارجی می باشد.

 

اطلاعاتی مختصر در مورد کفش ایمنی صنعتی ریختگری

 

 

از مهمترین پوشش ها و لباس های کار که باعث حفاظت از بدن و جان انسان در برابر انواع خطر ها می شود، کفش های ایمنی هستند که امروزه در انواع مختلف به منظور کاربردهای متنوع تولید و ساخته می شوند. از انواع کفش های ایمنی که کاربرد فراوانی در صنعت ها دارند، می توان به کفش صنعتی ریختگری ایمنی اشاره کرد. کفش ایمنی ریختگری برای ایزوله کردن و حفاظت از پاها در برابر انواع گداخته های داغ و مواد مذاب در صنعت های مختلف استفاده می شود.
از مهمترین ویژگی های این کفش ها می توان به جلوگیری از نفوذ مواد مذاب به انواع قسمت های مختلف این کفش اشاره کرد. این محصول از جنس چرم اصل و صد در صد طبیعی ساخته شده که در برخی از نمونه های آن از چرم و گاهی از پلاستیک برای زیره و کف آن استفاده شده است.
طراحی پنجه های ایمنی در این کفش از اصلی ترین و مهمترین ویژگی های آن می باشد که باعث حفاظت از انگشتان پا در برابر گرمای زیاد، مواد مذاب و گداخته های داغ می شود.
مهمترین نکته ای که در تولید این کفش ها در نظر گرفته می شود عدم استفاده از بند برای بسته شدن آن ها و پوشاندن کامل پا و قوزک پا می باشد؛ زیرا استفاده از بند در برخی مواقع سبب باز شدن و گیر کردن آن در بین مواد مذاب می شود.

روش های فروش کفش ایمنی صنعتی ریختگری

 

فروش کفش ایمنی صنعتی ریختگری به روش های مختلفی انجام می شود که هر یک از این روش ها قیمت و مزیت های مخصوص به خود را دارند. از جمله روش های فروش این محصول می توان به دو روش عمده و تکی اشاره کرد. در روش عمده تعداد محصول بیشتری در مدت زمان کمتری خریداری می شود و به همین علت قیمت آن کاهش می یابد ولی در روش تکی به علت فروش بخش کمی از محصول مورد نظر قیمت آن ثابت است و تغییری نخواهد کرد.
فروش مستقیم و غیر مستقیم نیز از دیگر روش های فروش برای این محصول محسوب می شود که قیمت هر دو متفاوت و متغیر است.

زینب محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید