کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازرگانی صندل عربی وارداتی

بازرگانی صندل عربی وارداتی این محصولات را با کیفیت عالی عرضه می کند. کالای ارائه شده از طرح و رنگ های متفاوتی برخوردار می باشد و از سوی دیگر، به سراسر کشور پخش انجام می شود. گفتنی است که توزیع صندل خارجی در سایزهای متفاوتی صورت می گیرد. اگر مشتریان می ‌خواهند قیمت صندل عربی را به دست آورند و آن را عمده سفارش دهند، می توانند به مرکز اصلی فروش سر بزنند که در ادامه معرفی می کنیم.بازرگانی صندل عربی وارداتی

سایزبندی انواع صندل عربی وارداتی

سایزبندی انواع صندل عربی وارداتی یکی از مسائل بسیار مهم، سایزبندی انواع صندل عربی وارداتی داست. اما این محصولات در چه اندازه هایی ارائه می شوند؟ باید بگوییم که کالا را تولید کننده برای رده های سنی گوناگون نوجوانان، جوانان و بزرگسالان می سازند. به همین علت، هر کدام سایز بندی های خاص خود را دارند که ما در زیر به این موضوع اشاره می کنیم:

  • در اندازه های کوچک بین شماره های 30 تا 35 ارائه می شوند.
  • در اندازه متوسط بین شماره های 36 تا 39 به فروش می رسند.
  • در اندازه های مردانه و بزرگ بین شماره های 40 تا 45 عرضه می گردد.

با این حساب هر کسی بر اساس شماره پا، می تواند نوع مرغوب را به دست آورد. البته توضیحاتی در این بخش باید بدهیم که باید به این مسئله مشتریان توجه جدی نمایند. زیرا که پوشیدن صندل مناسب با سایز استاندارد، می تواند به سلامتی پا کمک زیادی نماید.

حتماً در هنگام انتخاب به مسئله عرض و طول کالا توجه نمایید. اگر نوع متناسب با پا را تهیه کنید، دیگر بابت زخم شدن و یا تحت فشار قرار گرفتن پا، نگران نخواهید بود.

پخش صندل عربی وارداتی در ایران

پخش صندل عربی وارداتی در ایران مرکز پخش صندل عربی وارداتی در ایران، کالا را در مدل های متفاوتی که شامل زیره های بلند و تخت می باشد، ارائه می کند. عرضه این محصولات در طرح های گوناگونی نیز صورت می گیرد و اغلب شان‌ دارای رنگ های قهوه ای تیره، کرم، مشکی و ترکیب رنگ های دیگر می باشد.

کالای مرغوب را توزیع کننده در دسترس مشتریان عمده می گذارد که این نمونه از محصولات از بهترین چرم، زیره، کفی داخلی و اندازه های استاندارد تولید شده اند. همچنین صندل های عربی که به المطراش هم معروف هستند، نرم بوده و برای پیاده روی های آرام نیز بسیار مناسب می باشند.

به هر حال، این مدل از پاپوش ها به دلیل داشتن کیفیت عالی و راحتی، مشتریان زیادی در همه جای ایران دارد، به ویژه نقاط جنوبی کشورمان. اما خریدارانی که می خواهند تهیه عمده را انجام دهند، قادر می باشند تا با این مرکز توزیع کلی از طرق‌ متفاوت درج شده در زیر، تماس بگیرند.

زینب محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید