کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار فروش صندل عربی مردانه در مشهد

صندل یکی از رایج ترین کفش های تابستانه به شمار می‌رود که پوشیدن آن مانع از ایجاد تعرق در پا می گردد. این محصول در انواع مردانه، زنانه و بچه گانه در بازار موجود است و طرح های بسیار زیادی دارد. صندل عربی مردانه یکی از انواع طرح های مختلف این محصول است که می توان آن را با قیمت و کیفیت مناسب از بازار فروش آن در مشهد خریداری نمود.بازار فروش صندل عربی مردانه در مشهد

اهمیت استاندارد بودن وزن صندل مردانه

اهمیت استاندارد بودن وزن صندل مردانه

یکی از مزین های بسیار خوب صندل نسبت به انواع کفش دیگر داشتن وزن سبک می باشد با این وجود برخی از صندل ها به دلیل استفاده از کف پلاستیکی و یا استفاده از چرم های با ضخامت زیاد برای رویه وزن زیادتر از حد استانداردی دارند که عملا محاسن استفاده از صندل را زیر سوال می برند.

هر اندازه صندل سبک تر باشد و دارای متعلقات کمتری باشد پا در آن احساس راحتی بیشتری می کند و در عین حال راه رفتن با آن ایجاد احساس خستگی کمتری در پا می کند.

صندل های سبک تر دارای کفی نازک تری بوده و یا این که جنس کفی به شکل اسفنجی است که وزن سبکی دارد. این کف ها فشار و ضربات وارده به کف پا را منعکس کرده و از انتقال آن به پا و استخوان های ستون فقرات جلوگیری می کنند.

استفاده از چرم لزوما به معنای وزن زیاد صندل نیست بلکه می توان با استفاده از چرم های با ضخامت کم و در عین حال با کیفیت همانند چرم گوسفندی هم از کیفیت بالای صندل بهره برد و هم این که صندلی با وزن کم را در اختیار داشت.

بنابراین وزن سبک صندل نقش بسیار مهمی می تواند در راحتی هنگام راه رفتن و عدم خستگی پا داشته باشد و در عین حال از وارد آمدن فشار به استخوان های ستون فقرات به مقدار زیادی می کاهد.

عرضه عمده صندل عربی مردانه استاندارد

عرضه عمده صندل عربی مردانه استاندارد عرضه عمده صندل عربی مردانه استاندارد با قیمت ارزان و کیفیت عالی یکی از اهداف مرکز پخش صندل مردانه می باشد که می تواند محاسن زیادی برای خریداران دارد و می توانند با قیمت ارزان آن را تهیه و به این دلیل حاشیه سود بیشتری در اختیار داشته باشند.

قیمت صندل عربی برای این خریداران از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا در میزان فروش برای خریداران عمده و جلب رضایت مصرف کنندگان نهایی تاثیر بسیار زیادی دارد و می تواند توسعه کسب  و کار را با ارائه قیمت های برای طرفین به دنبال داشته باشد.

این محصول همه استانداردهای لازم برای یک صندل مناسب را داشته و بنابراین می تواند در سلامت پا و ستون فقرات نقش بسیار موثری ایفا کند.

زینب محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید